Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu, już po kilku zabiegach będziecie cieszyli się gładką skórą oraz brakiem owłosienia na twarzy, w okolicach intymnych, czy też na nogach.

Depilacja twarzy

W naszym salonie Depilatorium potrafimy zadbać o wygląd zewnętrzny każdego klienta. Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu wszystkich tych, którzy przez nadmierne owłosienie występujące na ciele nie czują się atrakcyjnie i mają obniżoną własną samoocenę. Jesteśmy w stanie każdemu przywrócić sporą pewność siebie!
Tak właśnie działa depilacja laserowa twarzy w Gdańsku, usuwająca trwale wąsik czy nawet niewielkie włoski pojawiające się chociażby na brodzie lub policzkach. Oczywiście oferta naszych zabiegów nie ogranicza się wyłącznie do usuwania owłosienia z twarzy. Radzimy sobie równie dobrze z włoskami występującymi na nogach, rękach czy plecach. Możemy zapewnić swoich klientów o bezpieczeństwie przeprowadzanych zabiegów.
W swoim gabinecie Depilatorium stosujemy lasery najwyższej generacji, wielokrotnie testowane i sprawdzane w różnych warunkach. Potrafimy w ekspresowym tempie uzyskać zachwycające efekty. Każdy, kto zdecyduje się je osiągnąć, będzie mógł się nimi cieszyć przez bardzo długi czas! Więcej informacji dotyczących zabiegu depilacji laserowej twarzy można znaleźć na stronie http://depilatorium.pl/oferta/depilacja-laserowa-twarzy/.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Megi Cosmetic Laser

Depilacja laserowa to cudowny zabieg kosmetyczny, dzięki któremu możecie pozbyć się owłosienia na stałe. Cieszy się on coraz większą popularnością i jeżeli chcecie go wykonać, to zapraszamy do Cosmeti...

Sukcesjia

Oczekujesz wsparcia przy wyborze peruki? Sukcesjia to gwarancja tego, iż zostanie ona dostosowana oraz dopasowana do twoich indywidualnych oczekiwań, jednocześnie także potrzeb, tym samym na pewno będ...