Katalog firm

Jawo

Jawo ma w swojej ofercie wspaniałe i smakowite mrożonki oraz dania gotowe. Polecamy Wam dania, które już w kilka minut sprawią, że będziecie mogli cieszyć się niezwykła ucztą smaków. Oferujemy Wam pierogi słodkie oraz pierogi wytrawne dla bardziej wymagających, najróżniejsze produkty z ziemniaków oraz wiele innych.

Mrożonki

Odkryj świat najlepszych mrożonek i zakochaj się w produktach JAWO! Jeśli tylko przepadasz za kuchnią polską i uwielbiasz te dania, które doskonale już znasz, na pewno z przyjemnością sięgniesz po te mrożone potrawy.
Na stronie tej firmy możesz zapoznać się z całą gamą jej wyjątkowych produktów. Spójrz tylko na różnorodne pierogi, wypełnione ciekawymi farszami, uszka z grzybami czy mięsem, pyzy ziemniaczane oraz kluski bądź wszelkiego typu dania przeznaczone do pogrzania. Wolisz bardziej nietypowe mrożonki? Zakochaj się w gyozie, czyli japońskich pierożkach z mięsem lub warzywami. Kupując te produkty, wypełnisz swoją zamrażarkę wartościowymi daniami. Na stronie JAWO znajdziesz też dział z wyjątkowymi przepisami, dzięki którym sam zaczniesz gotować przepyszne i zachwycające potrawy.
Jeśli natomiast prowadzisz własny biznes (restaurację, bar lub hurtownię), możesz nawiązać stałą współpracę z firmą JAWO. Regularnie sięgaj po jej mrożonki i racz nimi swoich klientów, zadowalając ich kubki smakowe.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Nutura

Dbasz o zbilansowaną dietę i chętnie sięgasz po produkty bez zbędnych dodatków? Jeśli chcesz kupić naturalne masło migdałowe lub orzechowe, odwiedź sklep internetowy Nutura. Znajdziesz tu produkty odz...