Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu, już po kilku zabiegach będziecie cieszyli się gładką skórą oraz brakiem owłosienia na twarzy, w okolicach intymnych, czy też na nogach.

Depilacja męska

Chciałbyś pozbyć się wszystkich tych włosków, które obejmują niemalże całe Twoje ciało, ale uważasz, że z tego typu rozwiązań mogą korzystać tylko i wyłącznie Panie? Jesteś w sporym błędzie. Nasz salon Depilatorium kieruje bowiem swoje usługi do wszystkich niezadowolonych ze swojej prezencji.
Zajmujemy się i kobietami, i właśnie mężczyznami. Oferta naszych usług skupia się po prostu na depilacji laserowej, która uchodzi za jedną z najlepszych metod doprowadzających do efektu gładkiego i idealnego ciała. Depilacja laserowa dla mężczyzn przyda Ci się na pewno, jeżeli zbędne owłosienie występuje u Ciebie na tych partiach ciała, do których nie masz swobodnego dostępu - np. na plecach.
Ze względów higienicznych możesz również zdecydować się na usunięcie owłosienia z pach, aby w komfortowych warunkach zawsze zajmować się uprawianiem sportów i cieszyć się idealną czystością. Odwiedź jeden z naszych salonów umieszczonych w Łodzi i Gdańsku i ciesz się na nowo odzyskanym, wspaniałym wyglądem. Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn na naszej stronie http://depilatorium.pl/oferta/depilacja-laserowa-u-mezczyzn/.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Megi Cosmetic Laser

Depilacja laserowa to cudowny zabieg kosmetyczny, dzięki któremu możecie pozbyć się owłosienia na stałe. Cieszy się on coraz większą popularnością i jeżeli chcecie go wykonać, to zapraszamy do Cosmeti...

Sukcesjia

Oczekujesz wsparcia przy wyborze peruki? Sukcesjia to gwarancja tego, iż zostanie ona dostosowana oraz dopasowana do twoich indywidualnych oczekiwań, jednocześnie także potrzeb, tym samym na pewno będ...