Katalog firm

Studio Firanowe

Studio Firanowe to miejsce, gdzie otrzymacie najlepsze dekoracje okienne. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą poszczególnych artykułów, ale również zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem. Jesteśmy firmą, na którą możecie liczyć w stu procentach. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Aranżacja okienna

Każda przestrzeń ma inne przeznaczenie, nie zwalnia jednak jej to z tego, że powinna doże wyglądać. Na szczęście firma STUDIO FIRANOWE S.C. wykonująca aranżacje Olsztyn potrafi poradzić sobie z każdym rodzajem przestrzeni bez znaczenia czy jest ona prywatna, czy firmowa.
W tej firmie każdy klient otrzyma nie tylko fachowe doradztwo i pomoc w sensownym połączeniu wszystkich elementów w całość, ale również same elementy, którymi mogą być na przykład firanki, żaluzje, rolety rzymskie i wiele innych. Same materiały bez odpowiedniego ich wykorzystania są wręcz bezwartościowe i dlatego firma zajmuję się również między innymi: upinaniem firan i innych dekoracji (każda firana dobrze połączona z dodatkami może być przepiękna).
Nie zostaniecie Państwo sami z karniszami i roletami, gdyż również ich montażem trudni się firma. Na stronie internetowej: http://www.studiofiranowe.com/ znajduje się mnóstwo cennych informacji na przykład jak właściwie wymiarować okno oraz dane umożliwiające kontakt z ludźmi ze studia.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993


Podobne firmy

JC Design

JC Design jest wyjątkowa firma zajmująca się projektami wnętrz Twojego mieszkania lub domu. Na stronie www można zobaczyć projekty jakie zrealizowała Firma, niezwykłe połączenie nowoczesności z wyobra...