Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Potrzebny Ci projekt wykonany przez specjalistów z najwyższej półki, wraz z ekipą, która go zrealizuje z użyciem materiałów dobrej jakości i pewnego miejsca pochodzenia? Firma Baas Panel prowadzi działalność na tak szeroką skalę i zrobi to wszystko, jak również oferuje doskonale wykonane drzwi mroźne i gazoszczelne.

Drzwi chłodnicze

Baaspanel.com.pl to ciekawa strona firmy BASS-PANNEL specjalizującej się w produkcji płyt warstwowych.
Ta świetna firma oferuje:
  • płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym;
  • płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym;
  • drzwi chłodnicze;
  • drzwi mrożnicze;
  • płyty agro baas - panel.
Na stronie dowiemy się np. o właściwościach płyt ściennych, które są przeznaczone do obudowy konstrukcji stalowych, jako elementy ścian, hal produkcyjnych, salonów i warsztatów samochodowych, pawilonów gastronomicznych, chłodni, mroźni, garaży i tymczasowych obiektów w dowolnych warunkach klimatycznych i terenowych.
Jest też ciekawy opis drzwi chłodniczych, które mają opcję unoszenia podczas otwierania drzwi (Typ CP-01) – zakres temperatur w komorze od +0 do +20oC. Dostepne są również w wersji wykończenia płata drzwiowego z laminatu poliestrowo – szklanego GLASBORD.
Wszystkie wyroby produkowane są zgodne z Krajową Oceną Techniczną ITB-KOT-2017/0180 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, z wykorzystaniem nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej.
Jakość produktów potwierdza zadowolenie Klientów i wciąż umacniająca się pozycja firmy na rynku.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03


Podobne firmy

FHU Dawidiuk

Każdy komu zależy na najbardziej wydajnym i efektywnym drewnie kominkowym na terenie Gdańska lub Gdyni powinien odwiedzić PHU Dawidiuk. Oczywiście to renomowany producent drewna opałowego a także budo...

Jaksa

Firma Jaksa specjalizuje się w tworzeniu projektów obiektów przemysłu ogrodniczego. Każdy etap projektu wykonywanego dla klienta jest realizowany z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Dzięki wi...