Katalog firm

Kategorie


Tukan

Produkty lubelskiej firmy Tukan cechuje trwałość i estetyka wykonania. Proponuje swym klientom meble: kuchenne, łazienkowe i biurowe. Na szczególną uwagę zasługują stylowe sprzęty wykonane z drzewa sosnowego. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy i szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Szafy na wymiar

Sprzęty firmy Tukan wyróżniają się trwałością i solidnym wykonaniem. Zajmujemy się produkcją mebli: kuchennych, biurowych łazienkowych. Wykonujemy szafy Lublin na zamówienie do: sypialni, salonu, przedpokoju. Chcąc sprostać oczekiwaniom swych Klientów tworzymy meble wysokiej jakości, współpracując z cenionymi producentami związanymi z naszą branżą.
Polecamy usługi doświadczonego zespołu projektantów aranżacji wnętrz, który służy fachową pomocą w zagospodarowaniu przestrzeni Państwa domu lub mieszkania. Proponujemy wykonanie szaf na wymiar w oparciu o projekt uwzględniający potrzeby zleceniodawcy, wykonujemy meble z drzwiami przesuwanymi i otwieranymi. Oferujemy różne rozwiązania.
Szafy wnękowe sprawdzą się w pomieszczeniach z niezagospodarowanymi niszami, wolnostojące szafy z lustrem świetnie podkreślą charakter wnętrza, optycznie je powiększając. Staramy się kierować światowymi trendami i własnym, wyrobionym przez lata stylem. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Nasza firma MS Meble już od wielu lat wykonuje meble kuchenne na wymiar. Dla nas liczy się zadowolenie klientów, dlatego każde zamówienie traktujemy wyjątkowo i robimy wszystko co w naszej mocny, aby...

Meble Brzeziński

Znalezienie odpowiednich mebli, może być niejednokrotnie czymś trudnym, dlatego firma Meble Brzeziński, chce nam w tym zadaniu pomóc, wykonując meble na wymiar. Oczywiście jest to rozwiązanie jak najb...