Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i zapraszam Was do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli jest Wam potrzebny DJ na wesele, to polecam swoje usługi. Jestem osobą, która już od wielu lat działa w branży i posiadam odpowiednie doświadczenie w graniu na najróżniejszych imprezach. Zachęcam do kontaktu osobistego.

DJ weselny

DJ weselny to obietnica dobrej zabawy dla wszystkich. Zapewnia nie tylko odpowiednią oprawę muzyczną, dostosowaną do gustów muzycznych Pary Młodej, ale także zachętę dla gości do uczestnictwa i zaangażowania się. Dobry, a wręcz wyśmienity, humor gości wliczony jest oczywiście w cenę.
W razie potrzeby oprócz usług DJ-skich, jako dodatkową atrakcję proponowane jest...kasyno. Nawet jeśli na weselu trafią się egzemplarze nietańczące — absolutnie nikt nie będzie się nudził.
Obszarem działania jest przede wszystkim Łódź i jej okolice, ale szukający dobrego DJ-a weselnego z innych miast także nie zostaną odesłani z kwitkiem.
Firma świadczy usługi DJ-skie już od 2007 roku, a w szeroko rozumianej branży rozrywkowej — od 1992. Lata doświadczeń i praktyki pozwoliły na wykształcenie odpowiedniego warsztatu, dzięki czemu dostają Państwo gwarancję świetnej zabawy nawet w przypadku bardzo wymagających gości. DJ na Wesele przyćmi przy tym pary młodej, gdyż sam nie jest już ani piękny, ani młody. Jeśli ktoś szuka najlepszego DJ`a na wesele w Łodzi — powinien zapoznać się naszą ofertą http://dobradyskoteka.pl/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Securit VIP

Biuro detektywistyczne i agencja ochrony Securit VIP z Łodzi to firma oferująca szeroki zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Zapewnimy profesjonalną ochronę fiz...

Alkor Yacht Czarter

Alkor oferuje swoim klientom wynajem jachtów motorowych w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach. Nasza przystań znajduje się nad jeziorem Bocznym, w miejscowości Bogaczewo, skąd będziecie mogli wyruszy...

Laser Service

Nazywam się Jacek Kopa i oferuję Wam profesjonalną współpracę, dzięki czemu w Wasze ręce trafi świetnej jakości sprzęt. Zajmuję się sprzedażą drukarek laserowych, które już od wielu lat świetnie spraw...