Katalog firm

Taxform

Taxform zaprasza do współpracy. Jako biuro rachunkowe zapewniamy Wam kompleksowe usługi księgowe. Współpracujemy z najróżniejszymi firmami, które chcą zatrudnić najlepszych księgowych do rozliczania swoich finansów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli będziecie zainteresowani współpracą.

Prowadzenie księgowości

Jeżeli interesują Państwa usługi księgowe i fachowa pomoc podatkowa, to nasze biuro rachunkowe Łódź jest tym, czego najbardziej potrzebujecie. Zatrudniamy najlepszych księgowych w Łodzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadań.
Dla nas księgowość to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, którą staramy się podzielić z naszymi klientami. Posiadamy stosowne certyfikaty OC, dzięki czemu nie muszą obawiać się Państwo kar za błędy w księgowości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Pomagamy nie tylko dużym korporacjom, ale również samozatrudnionym, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i potrzebują fachowej pomocy.
Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy obsługę tradycyjną i elektroniczną, która wśród wielu naszych klientów cieszy się bardzo dużym doświadczeniem. Skontaktujcie się z nami jeszcze dziś i jak najszybciej dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Pomorska 77

Kod: 90-224

Miejscowość: Łódź

https://www.taxform.pl/

E-mail: biuro@taxform.pl

Tel.: 508-504-404


Podobne firmy

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to agencja ubezpieczeniowa, w której możecie wykupić dobre ubezpieczenia. Zapraszam Was do skorzystania z mojej oferty. Jeżeli jest Wam potrzebna osoba, która przeanalizuje Wasze potrze...

Katan

Katan oferuje Wam profesjonalne usługi księgowo - rachunkowe. Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie Wasze uznanie. Współpracujemy z firmami z różnych miejscowości. Na naszej stronie możecie odnaleźć...