Katalog firm

Taxform

Taxform zaprasza do współpracy. Jako biuro rachunkowe zapewniamy Wam kompleksowe usługi księgowe. Współpracujemy z najróżniejszymi firmami, które chcą zatrudnić najlepszych księgowych do rozliczania swoich finansów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli będziecie zainteresowani współpracą.

Audyt finansowy firmy

Audyt finansowy wykonany przez prywatny, niezależny od państwa podmiot na zlecenie samego przedsiębiorstwa z pewnością podnosi wiarygodność firmy wobec kontrolnych instytucji państwowych. Takie działanie wyraźnie mówi, że podmiot gospodarczy nie ma nic do ukrycia przed organami państwowymi oraz postępuje uczciwie i zgodnie z obowiązującym prawem.
Audyt księgowy polega na sprawdzeniu wiarygodności przedstawionego przez przedsiębiorstwo sprawozdania finansowego poprzez wykwalifikowanego w tym rewidenta księgowego, który jest całkowicie niezależny oraz niezwiązany z kontrolowanym przez niego podmiotem. Audyt finansowy Łódź od wielu lat świadczy tego rodzaju usługi, zapewniając rewidowanym przedsiębiorstwom nienaganną opinię.
Sprawdzenie prawdziwości zadeklarowanych raportów finansowych odbywa się w sposób dokładny i gruntowny, z uwzględnieniem najmniejszego szczegółu, co jest szczególnie ważne, ponieważ jakiekolwiek uchylenia grożą dużymi karami finansowymi i administracyjnymi. Taxform zapewnia najskuteczniejszy audyt.

Kontakt

Ulica: Pomorska 77

Kod: 90-224

Miejscowość: Łódź

https://www.taxform.pl/

E-mail: biuro@taxform.pl

Tel.: 508-504-404


Podobne firmy

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to agencja ubezpieczeniowa, w której możecie wykupić dobre ubezpieczenia. Zapraszam Was do skorzystania z mojej oferty. Jeżeli jest Wam potrzebna osoba, która przeanalizuje Wasze potrze...

Katan

Katan oferuje Wam profesjonalne usługi księgowo - rachunkowe. Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie Wasze uznanie. Współpracujemy z firmami z różnych miejscowości. Na naszej stronie możecie odnaleźć...