Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nieprzewidziane sytuacje drogowe mogą doświadczyć nas w każdej chwili, w każdym miejscu. Jeśli zdarzy się to w województwie łódzkim, nie wahaj się skontaktować się z nami. Holujemy, dokonujemy napraw, wspomagamy przy kolizjach, awariach i innych kłopotach jakie mogą spotkać kierowców. Doświadczenie i profesjonalizm - Twoja pomoc drogowa. Polecamy się.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Spotkała Cię na drodze nieprzyjemna sytuacja i potrzebna jest pomoc drogowa w Zgierzu bądź okolicach? W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej pomocy. Można powiedzieć, że świadczone przez nas usługi to gwarancja wysokiej jakości popartej niemałym doświadczeniem (początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2005 roku).
Poza tym istotne jest także to, że działalność nie ogranicza się wyłącznie do Zgierza. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Strykowie, a prowadzona pomoc odnosi się do całego województwa łódzkiego. Warto też podkreślić, że mimo wspomnianego już sporego doświadczenia, cały czas czynione są wszelkie starania mające na celu rozwój firmy. Niewątpliwie dowodzi to temu, że troska o klienta zawsze jest na pierwszym miejscu.
W razie zainteresowania szczegółami działalności, zachęcamy do zapoznania się ze swoją stroną internetową http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/. Po zapoznaniu się z nią nie powinno być mowy o żadnych niejasnościach, a gdyby jednak takie niejasności się pojawiły, na stronie są dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673