Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nieprzewidziane sytuacje drogowe mogą doświadczyć nas w każdej chwili, w każdym miejscu. Jeśli zdarzy się to w województwie łódzkim, nie wahaj się skontaktować się z nami. Holujemy, dokonujemy napraw, wspomagamy przy kolizjach, awariach i innych kłopotach jakie mogą spotkać kierowców. Doświadczenie i profesjonalizm - Twoja pomoc drogowa. Polecamy się.

Pomoc drogowa we Włocławku

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Profesjonalnie zajmujemy się pomocą drogową we Włocławku. Działamy na rynku od 2005 roku. Troska o bezpieczeństwo naszych klientów i zagwarantowanie im fachowej pomocy na drodze to nasz priorytet. Zdarzają się sytuacje, w których zabraknie paliwa, samochód odmówi posłuszeństwa albo złapiemy gumę. Co w takiej sytuacji?
Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Pomoc drogowa we Włocławku świadczy usługi przez 24 h na dobę. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze oraz tiry. Oferujemy natychmiastowy dojazd do klienta. Dowozimy paliwa, zajmujemy się wulkanizacją, a także wykonujemy drobne usługi naprawcze na drodze. Należy podkreślić, że stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt.
Wszystko po to, by nasz klient był zadowolony oraz bezpieczny. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej: http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-wloclawek/. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673