Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nieprzewidziane sytuacje drogowe mogą doświadczyć nas w każdej chwili, w każdym miejscu. Jeśli zdarzy się to w województwie łódzkim, nie wahaj się skontaktować się z nami. Holujemy, dokonujemy napraw, wspomagamy przy kolizjach, awariach i innych kłopotach jakie mogą spotkać kierowców. Doświadczenie i profesjonalizm - Twoja pomoc drogowa. Polecamy się.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Pamiętajmy, że na drodze może dojść do różnych sytuacji. Nie można wykluczyć, że być może konieczne będzie skorzystanie z usług pomocy drogowej. Jeżeli interesować Cię będzie pomoc drogowa Łowicz albo pomoc drogowa będąca na terenie jakiegokolwiek innego miasta w województwie łódzkim, na pewno pomożemy.
Warto zacząć od tego, że mowa na temat firmy, która istnieje od 2005 roku także w żadnym wypadku nie brakuje nam doświadczenia. Naturalnie tak długi okres funkcjonowania jest też dowodem na to, że klienci mają do nas niemałe zaufanie. Poza tym dobrze także podkreślić, że chcemy, aby popularność miała przełożenie na najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt (sprzęt, który oczywiście przyniesie pomoc nie tylko właścicielom samochodów osobowych). Siedziba działalności zlokalizowana jest w Strykowie.
Więcej informacji zostało przedstawionych na stronie internetowej naszej działalności. Jeżeli jakiekolwiek z podanych informacji okażą się nie do końca zrozumiałe, na stronie są udostępnione dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673