Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nieprzewidziane sytuacje drogowe mogą doświadczyć nas w każdej chwili, w każdym miejscu. Jeśli zdarzy się to w województwie łódzkim, nie wahaj się skontaktować się z nami. Holujemy, dokonujemy napraw, wspomagamy przy kolizjach, awariach i innych kłopotach jakie mogą spotkać kierowców. Doświadczenie i profesjonalizm - Twoja pomoc drogowa. Polecamy się.

Pomoc drogowa w Łodzi

Zdarzył Wam się wypadek na drodze? Auto odmówiło Wam posłuszeństwa i nie możecie dalej kontynuować jazdy? Bardzo wam współczujemy, bo na pewno teraz Wasze plany muszą ulec zmianie. Jednak bardzo chętnie nasza firma przyjdzie Wam z pomocą. Pomoc drogowa w Łodzi - na nas zawsze możecie liczyć, jeżeli znajdujecie się na terenie tego miasta lub na autostradzie A1 lub A2.
Nasza firma działa całodobowo, więc niezależnie o której porze zawsze możecie do nas zadzwonić, a nasza lawet stawi się na miejscu jak najszybciej. Pomagamy autom osobowym, dostawczym, a także TIR'om. Nasi pracownicy na samym początku sprawdzają, czy daną usterkę da się usunąć na miejscu, dzięki czemu Wasza podróż mogłaby dalej trwać. Jeżeli jednak tak nie będzie, to zabierzemy Was na lawetę do naszego warsztatu lub w inne miejsce, które nam wskażecie.
Warto zawsze mieć nasz numer pod ręką, nawet jeżeli skończy Wam się nagle paliwo w baku lub nie będziecie mogli otworzyć swojego auta. Naszą misją jest niesienie Wam pomocy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lodz/!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673