Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nieprzewidziane sytuacje drogowe mogą doświadczyć nas w każdej chwili, w każdym miejscu. Jeśli zdarzy się to w województwie łódzkim, nie wahaj się skontaktować się z nami. Holujemy, dokonujemy napraw, wspomagamy przy kolizjach, awariach i innych kłopotach jakie mogą spotkać kierowców. Doświadczenie i profesjonalizm - Twoja pomoc drogowa. Polecamy się.

Pomoc drogowa w Kutnie

Interesuje Cię fachowa i doświadczona pomoc drogowa na terenie Kutna? Nasza oferta z pewnością okaże się tym, czego szukasz. Początek funkcjonowania firmy miał miejsce w 2005 roku także nie ulega wątpliwości, że doświadczenia nam nie brakuje. Poza tym mimo tego cały czas czynimy wszelkie starania, aby podnosić jakość świadczonej pomocy, można powiedzieć, że jest to dowód na to, iż dobro klienta ma dla nas najwyższą wartość.
Niewątpliwie istotne jest też to, że pomoc drogowa Kutno to nie wszystko, co należy mieć na uwadze. Terenem działania jest obszar województwa łódzkiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że poza jakością ważny jest też zakres działań. Co do szczegółów dotyczących oferty, wystarczy zapoznać się z naszą stroną internetową, można na niej znaleźć wszystko to, co wchodzi w jej skład. Naturalnie nie brakuje także innych wiadomości odnoszących się do funkcjonowania.
Jeśli jednak mimo wszystko potencjalny klient ma jakieś wątpliwości, wystarczy skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie firmy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673