Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Nieprzewidziane sytuacje drogowe mogą doświadczyć nas w każdej chwili, w każdym miejscu. Jeśli zdarzy się to w województwie łódzkim, nie wahaj się skontaktować się z nami. Holujemy, dokonujemy napraw, wspomagamy przy kolizjach, awariach i innych kłopotach jakie mogą spotkać kierowców. Doświadczenie i profesjonalizm - Twoja pomoc drogowa. Polecamy się.

Pomoc drogowa na A2

Nasza pomoc drogowa świadczy profesjonalną pomoc kierowcom, którzy znajdują się w potrzebie. Działamy w obrębie województwa łódzkiego, również z naszej pomocy możecie Państwo skorzystać na łódzkich odcinkach autostrad A1 i A2, na których pojawiamy się na każde wezwanie.
Głównym zadaniem naszych pracowników jest dbanie o bezpieczeństwo klientów oraz zagwarantowanie im fachowego wsparcia w momencie, gdy ich samochód odmówi posłuszeństwa lub będzie uczestnikiem kolizji drogowej. Nasza pomoc drogowa autostrada A2 pojawi się we wskazanym miejscu zaledwie w kilka minut. Do naszych obowiązków należy dokonywanie niewielkich napraw na trasie oraz w razie konieczności odholowanie auta to warsztatu, gdzie auto przekazywane jest doświadczonym mechanikom.
Nasza marka mająca siedzibę główną w Strykowie oraz działająca w branży od 2005 roku przez wiele lat wyrobiła sobie doskonałą opinię w oczach klientów. To pozwala nam ciągłe rozwijanie swoich usług, ciągłe poprawianie ich standardu poprzez zakupy nowoczesnego sprzętu. Wystarczy odwiedzić naszą stronę http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/, aby sprawdzić zakres oferowanych przez nas usług pomocy drogowej.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673