Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Saunaland to firma, która zajmuje się wykonaniem saun. Jeżeli marzycie o tym, aby takie urządzenie mieć na wyciągnięcie swojej ręki, to koniecznie musicie nawiązać z nami współpracę. Doskonale znamy się na budowaniu saun u klientów prywatnych, jak również w ośrodkach hotelowych, czy też siłowniach. Zapraszamy!

Sauny suche

Firma Saunaland zajmuje się produkcją oraz instalacją saun i łaźni parowych. Przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia z terenu całego kraju. Obsługuje przy tym zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Usługi Saunaland obejmują budowę saun suchych, mokrych oraz Infrared, czyli niskotemperaturowych saun na podczerwień.
Ponadto w ofercie firmy znajdują się łaźnie parowe w postaci kabin z tworzywa sztucznego oraz w ciężkiej zabudowie, wykonane z mozaiki szklanej. Wysokiej jakości sauny oferowane przez Saunaland są produkowane z surowców i półproduktów, pochodzących od szwedzkich oraz fińskich dostawców, czyli firm Harvia Oy i Tylo. Wielkość, kształt oraz design saun jest dostosowywany do indywidualnych wymagań klienta.
Obok projektowania, produkcji oraz instalacji Saunaland zapewnia doradztwo na etapie realizacji projektu, a także gruntowne szkolenia w zakresie obsługi saun suchych, mokrych i na podczerwień. Ponadto do usług firmy należy wsparcie techniczne oraz pomoc w serwisie urządzeń sterujących. Pełny zakres usług firmy w zakresie produkcji saun można znaleźć na stronie http://www.saunaland.pl/sauny-warszawa.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Działająca na rynku ponad 15 lat firma Mal-Wod świadczy usługi dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Prowadzi sprzedaż części do samochodów specjalistycznych i zajmuje się naprawami poszcze...