Katalog firm

Saunaland

Saunaland to firma, która zajmuje się wykonaniem saun. Jeżeli marzycie o tym, aby takie urządzenie mieć na wyciągnięcie swojej ręki, to koniecznie musicie nawiązać z nami współpracę. Doskonale znamy się na budowaniu saun u klientów prywatnych, jak również w ośrodkach hotelowych, czy też siłowniach. Zapraszamy!

Sauny parowe

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz jakieś sauny Wrocław, skontaktuj się z nami. Kierujemy swoją pomoc do klientów indywidualnych, ale i właścicieli sanatoriów, hoteli, gabinetów odnowy biologicznej oraz ośrodków sportowo – rekreacyjnych. Co do konkretów, oferta przedstawia się w następujący sposób: sauny suche i mokre, sauny na podczerwień „niskotemperaturowe” oraz łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie (chodzi o łaźnie wykonane z mozaiki szklanej).
Co do materiałów, urządzeń i akcesoriów, wykorzystywane są dzieła Harvia Oy i Tylo. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są to producenci, których można określić mianem renomowanych. Warto także podkreślić, że poza wysoką jakością gwarantowane jest także ciekawe wzornictwo połączone z rozsądną ceną. Gdyby ktoś miał co do tego jakieś wątpliwości, wystarczy zwrócić uwagę na liczne referencje.
Swoją drogą koniecznie należy też odnieść się do terenu prowadzonych przez nas działań — Wrocław to nie wszystko, pracujemy na terenie całego kraju.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Działająca na rynku ponad 15 lat firma Mal-Wod świadczy usługi dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Prowadzi sprzedaż części do samochodów specjalistycznych i zajmuje się naprawami poszcze...