Katalog firm

Saunaland

Saunaland to firma, która zajmuje się wykonaniem saun. Jeżeli marzycie o tym, aby takie urządzenie mieć na wyciągnięcie swojej ręki, to koniecznie musicie nawiązać z nami współpracę. Doskonale znamy się na budowaniu saun u klientów prywatnych, jak również w ośrodkach hotelowych, czy też siłowniach. Zapraszamy!

Sauny na wymiar

Na naszej stronie internetowej: http://www.saunaland.pl/sauny-poznan.php mozecie Państwo przejrzeć wszystkie dostępne oferty i usługi. Do powyższej działalności wykorzystujemy materiały, urządzenia i akcesoria do saun renomowanych fińskich i szwedzkich producentów: Harvia Oy i Tylo. Zawsze kładziemy główny nacisk na jakość oferowanych towarów. Wszystkie materiały i urządzenia użyte przez nas do budowy saun i łaźni parowych posiadają wymagane atesty, certyfikaty dopuszczające do użytkowania w budownictwie. Specjalizujemy się w budowie i zabudowie pomieszczeń z przeznaczeniem na sauny zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wczasowo-sanitarnych, obiektach sportowo – rekreacyjnych oraz w innych miejscach użyteczności publicznej. Sauny Poznań pomagają m.in. w zwalczaniu cellulitisu – poprzez głębokie ogrzanie z ciała uwalniają się niepożądane nadwyżki tłuszczu, związków toksycznych i wody będących przyczyną tworzenia się m.in. cellulitisu. Zapraszamy na naszą ciekawą i unikatową stronę!!!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Działająca na rynku ponad 15 lat firma Mal-Wod świadczy usługi dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Prowadzi sprzedaż części do samochodów specjalistycznych i zajmuje się naprawami poszcze...