Katalog firm

Saunaland

Saunaland to firma, która zajmuje się wykonaniem saun. Jeżeli marzycie o tym, aby takie urządzenie mieć na wyciągnięcie swojej ręki, to koniecznie musicie nawiązać z nami współpracę. Doskonale znamy się na budowaniu saun u klientów prywatnych, jak również w ośrodkach hotelowych, czy też siłowniach. Zapraszamy!

Sauny mokre

Saunaland to firma, która oferuje Wam najlepszej jakości sauny. Jeżeli macie takie możliwości, aby we własnym domu stworzyć taką saunę, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Tak naprawdę niepotrzebne jest dużo miejsca, aby stworzyć takie miejsce, gdzie o każdej porze będziecie mogli się przyjemnie relaksować.
Przekonajcie się o tym. Wystarczy tylko, że umówicie się z naszymi pracownikami na rozmowę i opowiecie im o wszystkim. Z naszej strony możecie liczyć na fachowe doradztwo, wysoką jakość obsługi oraz sauny Katowice najlepszej jakości. Zajmujemy się budową saun suchych oraz mokrych, saun na podczerwień "niskotemperaturowych", łaźni parowych w ciężkiej zabudowie. Takie łaźnie parowe wykonane są ze wspaniałej mozaiki szklanej.
Zapewniamy Was, że wszystkie nasze łaźnie oraz sauny tworzone są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przez długi czas będziecie mogli cieszyć się ich użytkowaniem. Naprawdę warto stworzyć dla siebie taką przyjemną, wspaniałą strefę relaksu dostępną na wyciągnięcie ręki.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Działająca na rynku ponad 15 lat firma Mal-Wod świadczy usługi dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Prowadzi sprzedaż części do samochodów specjalistycznych i zajmuje się naprawami poszcze...