Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Najlepszy salon optyczny Ocular Canada, który ma swoje filie w kilku miastach w Polsce, zaprasza do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe badanie wzroku przeprowadzone przez naszego specjalistę. Oferujemy Wam również modne okulary oraz soczewki kontaktowe. Zapraszamy!

Soczewki

Interesują Cię soczewki Rzeszów, ale nieustannie nie możesz znaleźć niczego zadowalającego? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą ofertą. Można powiedzieć, że kompleksowa ochrona wzroku nie ma przed nami żadnych tajemnic, o czym przekonała się już niejedna osoba. Dobrze też dodać, że salon w Rzeszowie nie jest jedynym, jakim możemy się pochwalić. Pracujemy również w Lublinie oraz Gdańsku.
Być może pojawiło się pytanie, dlaczego to właśnie nas należy obdarzyć zaufaniem? Odpowiedź na nie to ogromne doświadczenie, jesteśmy działalnością mającą 20 lat tradycji. Swoją drogą tak długi okres funkcjonowania stanowi niepisany dowód na zaufanie ze strony klientów. Warto jeszcze może na sam koniec podkreślić, że okulary, jakie oferujemy wykonuje się w oparciu o najnowsze technologie obróbki.
Gdyby mimo wszystko były jakieś pytania odnoszące się do naszej działalności, prosimy o skontaktowanie się z nami. Zrobimy wszystko, aby niejasności zostały rozwiązane tak szybko, jak tylko to możliwe.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85