Katalog firm

Kategorie


Natur House

Zapraszamy do Naturhouse - miejsca, gdzie otrzymacie najlepszą dietę. Jeżeli chcecie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, to koniecznie musicie pomyśleć o zmianie sposobu żywienia. Warto odwiedzić nasze centrum, gdzie znajdziecie się pod opieką najlepszych specjalistów z zakresu dietetyki. Serdecznie zapraszamy!

Tworzenie diety

Żyjemy w dobie, kiedy żywność produkuje się masowo, wysoko ją przetwarzając, stosując ogromne ilości związków chemicznych i sztucznych cukrów, a na popularności ciągle zyskują restauracje typu fast-food serwujące jedzenie nie tylko bardzo niezdrowe, ale również bardzo kaloryczne.
Będąc w ciągłym biegu, często nie dbamy o produkty wpadające do naszego żołądka, zajadamy się słodyczami przy wielu okazjach, łatwo uzależniając się od cukru. Nic więc dziwnego, że nadwaga staje się coraz to większym problemem wśród społeczeństwa. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalną pomoc, Centrum Dietetyczne Naturhouse gwarantuje najwyższej jakości usługi lekarskie, pomagające w zdrowy i zbilansowany sposób uzyskać wymarzoną sylwetkę, dokładając przy tym wszelkich starań, by promować zdrowy styl życia.
Dodatkowo organizujemy różnego rodzaju kampanie, które umożliwiają skorzystanie z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem i pomiaru składu ciała. Naturhouse to dietetyk Łódź, który na stałe pomoże pozbyć się problemu otyłości i zmienić życie na lepsze.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33