Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Nasza firma MS Meble już od wielu lat wykonuje meble kuchenne na wymiar. Dla nas liczy się zadowolenie klientów, dlatego każde zamówienie traktujemy wyjątkowo i robimy wszystko co w naszej mocny, aby usatysfakcjonować klientów. Nasze produkty są najwyższej jakości, meble są wytrzymałe i wykonane z najlepszych materiałów.

Meble kuchenne

Produkcja mebli na wymiar - oto specjalizacja naszej firmy. Jeżeli pochodzicie z Olsztyna lub okolic i chcecie mieć naprawdę fajne, ładne, funkcjonalne meble kuchenne na wymiar Olsztyn, to my je bardzo chętnie dla Was stworzymy. Warto nawiązać z nami współpracę, tak jak zrobili to inni, zadowoleni z naszej pracy klienci.
Zapewniamy Wam meble kuchenne, które powstaną według projektu, który z Wami ustalimy. Przekażecie nam wszystkie swoje sugestie, uwagi, spostrzeżenia, my zdejmiemy odpowiednie wymiary, a potem zabierzemy się za pracę. Tworzenie takich mebli trwa dłuższą chwilę, jednak efekt Was na pewno zaskoczy. Warto poczekać, aż powstaną Wasze wymarzone meble, dzięki czemu będziecie mieli pewność, że są one naprawdę bardzo dokładnie zrobione,z najlepszych materiałów.
Zachęcamy do osobistych odwiedzin w naszej firmie, jak również do odwiedzenia naszej strony w sieci meblems.com. Polecamy Wam naszą galerię, gdzie umieściliśmy zdjęcia kuchni, które już stworzyliśmy dla naszych klientów.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Znalezienie odpowiednich mebli, może być niejednokrotnie czymś trudnym, dlatego firma Meble Brzeziński, chce nam w tym zadaniu pomóc, wykonując meble na wymiar. Oczywiście jest to rozwiązanie jak najb...