Katalog firm

Mal-Wod

Działająca na rynku ponad 15 lat firma Mal-Wod świadczy usługi dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Prowadzi sprzedaż części do samochodów specjalistycznych i zajmuje się naprawami poszczególnych elementów w ich zabudowach. Poza tym firma oferuje monitoring i udrażnianie kanalizacji. Szczegóły na stronie.

Dysze do czyszczenia kanalizacji

Jeżeli uważają Państwo, że oryginalne dysze do czyszczenia kanalizacji muszą dużo kosztować, to po zapoznaniu się z naszą ofertą sprzedażową, bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Oferujemy najlepsze na rynku dysze do czyszczenia kanalizacji, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych.
Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej stronie firmowej i do pobrania aktualnego katalogu z dyszami do czyszczenia kanalizacji. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży i staramy się wzbogacać naszą ofertę o coraz to nowsze produkty. Wszystkim naszym klientom możemy zaproponować nie tylko najniższe ceny i wysoką jakość dysz, ale również fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu i błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju.
Nasze dysze do czyszczenia kanalizacji to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, niezawodnością i przystępną ceną. Jeżeli w najbliższym czasie spodziewają się Państwo inspekcji CTV kanalizacji, to warto jak najszybciej zamówić nasze dysze.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Saunaland to firma, która zajmuje się wykonaniem saun. Jeżeli marzycie o tym, aby takie urządzenie mieć na wyciągnięcie swojej ręki, to koniecznie musicie nawiązać z nami współpracę. Doskonale znamy s...