Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga country Club to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. Jeżeli chcecie zaprosić swoich gości w miejsce, gdzie nie będzie Wam przeszkadzał hałas wielkiego miasta, to u nas na pewno się Wam spodoba. Zadbamy o to, aby cała konferencja oraz spotkanie było odpowiednio uszykowane oraz przygotowane.

Catering

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów - zarówno indywidualnych, jak i firm - i proponuje wysokiej klasy usługi cateringowe. Proponujemy przemyślane menu na okazje firmowe oraz rodzinne.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Catering Łódź jest realizowany przez nas na terenie miasta i w jego najbliższym sąsiedztwie. Działamy więc na sporym terenie. Mieliśmy już do czynienia z bardzo różnymi zamówieniami, jednak nie boimy się nowych wyzwań. Zatrudniamy osoby kompetentne i znające się na rzeczy, dzięki czemu zarówno my, jak i nasi klienci zyskują pewność, że ufając nam, nigdy się nie zawiodą. Przy okazji jesteśmy w stanie zorganizować imprezy plenerowe i zapewnić podczas nich catering nawet dla 500 osób.
Pomysłowe menu i nienaganna jego realizacja to istotna część każdej okazji towarzyskiej. Dzięki nam żaden organizator jakiejkolwiek imprezy nie będzie zawiedziony, a uczestnicy przyjęcia pozytywnie zapamiętają nie tylko zabawę, ale i zaproponowane im podczas niej dania.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Skoro w tym momencie szukasz restauracji, sali weselnej czy też miejsca gdzie przygotowane zostanie dla ciebie przyjęcie lub ważne wydarzenie w Łodzi, to dwór Artusa czeka na kogoś takiego jak ty. Ocz...