Katalog firm

Katan

Katan oferuje Wam profesjonalne usługi księgowo - rachunkowe. Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie Wasze uznanie. Współpracujemy z firmami z różnych miejscowości. Na naszej stronie możecie odnaleźć dokładne dane naszych biur, gdzie pracują najlepsi księgowi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Rachunkowość

Katan to działające na rynku polskim już od 2000 roku biuro rachunkowe, zajmujące się fachową obsługą klientów biznesowych związaną z rachunkowością i księgowością. Jej duże, poparte nie tylko stażem, ale i ilością klientów, którzy mu ufają, doświadczenie sprawia, że stanowi doskonały wybór dla firm poszukujących pomocy z bieżącym dbaniem o sprawy księgowe firmy, jak i takich, które mają problemy z obsługą rachunkowej strony działalności i potrzebują zweryfikowania, czy robią to poprawnie. Firma pracowała już z najbardziej wymagającymi klientami, zarówno z Polski, jak i spoza jej granic.
Swoje usługi kieruje nie tylko do dużych korporacji, które miesięcznie rozliczać potrafią nawet kilka tysięcy dokumentów, ale też do mniejszych firm czy start-upów, które tej pomocy oczekują w znacznie mniejszych ilościach. Biuro działa na terenie kilku różnych miejscowości, jednak nie stanowi dla niego problemu wejście we współprace z firmami z całego świata.
Wystarczy się skontaktować, by poznać szczegóły naszej oferty bądź też odwiedzić naszą stronę http://katan.pl/biuro-rachunkowe-pruszkow/.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to agencja ubezpieczeniowa, w której możecie wykupić dobre ubezpieczenia. Zapraszam Was do skorzystania z mojej oferty. Jeżeli jest Wam potrzebna osoba, która przeanalizuje Wasze potrze...

Taxform

Taxform zaprasza do współpracy. Jako biuro rachunkowe zapewniamy Wam kompleksowe usługi księgowe. Współpracujemy z najróżniejszymi firmami, które chcą zatrudnić najlepszych księgowych do rozliczania s...