Katalog firm

Kategorie


JC Design

JC Design jest wyjątkowa firma zajmująca się projektami wnętrz Twojego mieszkania lub domu. Na stronie www można zobaczyć projekty jakie zrealizowała Firma, niezwykłe połączenie nowoczesności z wyobraźnią pozwoliło na zaprojektowanie: Mieszkanie w zieleni, Mieszkanie w stylu loft, Altana, Pizzerii. Projekty są przedstawiane w postaci wizualizacji, rzutów i widoków.

Projektowanie wnętrz

JC Design projektowanie wnętrz Łódź to usługi świadczone przez doświadczonego oraz wykwalifikowanego eksperta. Kilkuletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza, to gwarancja najwyższego standardu usług. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo. Każda sugestia będzie uwzględniona w stworzonym projekcie.
Proponowane rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie. Z oferty mogą skorzystać osoby z całej Polski - zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa. Bezproblemowy i szybki kontakt możliwy jest dzięki konsultacji online. Usługi projektowe, a także autorski nadzór nad projektem, również mogą odbywać się za pośrednictwem Internetu.
W skład świadczonych usług wchodzi m.in. rozmieszczenie ścian działowych, projekt zabudowy kuchennej, rozkład przyłączy wodno-kanalizacyjnych, dobór elementów wykończenie wnętrz oraz mebli, a także wiele więcej. Proponowane ceny są niezwykle korzystne. Warunki współpracy ustalane są na podstawie indywidualnych preferencji.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625


Podobne firmy

Design Carpet

Sklep internetowy Design Carpet oferuje szeroki asortyment dywanów. Nowoczesne i tradycyjne wzory, bogata gama kolorystyczna, dywany i chodniki tkane maszynowo i ręcznie do: salonu, sypialni, pokoju d...

Studio Firanowe

Studio Firanowe to miejsce, gdzie otrzymacie najlepsze dekoracje okienne. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą poszczególnych artykułów, ale również zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem. Jeste...