Katalog firm

Intprojekt

Prowadzą Państwo własne przedsiębiorstwo i obawiają się zakłóceń w działaniu urządzeń produkcyjnych? Zapraszamy na stronę firmy Intprojekt. Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Oferujemy systemy wizyjne i układy kontroli jakości. Dobierzemy rozwiązanie odpowiadające Pańskim potrzebom. Zachęcamy do kontaktu!

Systemy wizyjne

Intprojekt to pochodząca z Łodzi firma zajmująca się szeroko pojętą automatyką przemysłową. Jest to branża przemysłu, bez której nie potrafi się już w dzisiejszych czasach obejść praktycznie żadna nowocześnie prowadzona produkcja. Zwracając się do nas można mieć pewność, że nasi wykwalifikowani inżynierzy użyją swej najlepszej wiedzy i doświadczenia w celu zaprojektowania takich systemów automatyki przemysłowej dla Państwa działalności, które w pełni zaspokoją potrzeby oraz pozwolą zrealizować plany.
Zajmujemy się między innymi takimi kwestiami jak systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, czy też programowanie sterowników. To co robimy jest nie tylko naszym źródłem dochodu, ale przede wszystkim prawdziwą pasją. Nasza pomoc rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb, poprzez dobór komponentów i tworzenie całego systemu, aż po jego wdrożenie, instalację oraz pełne skonfigurowanie.
Współpracując z naszą firmą można liczyć także na szkolenie z zakresu obsługi wdrażanych systemów i wsparcie serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468