Katalog firm

Intprojekt

Prowadzą Państwo własne przedsiębiorstwo i obawiają się zakłóceń w działaniu urządzeń produkcyjnych? Zapraszamy na stronę firmy Intprojekt. Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Oferujemy systemy wizyjne i układy kontroli jakości. Dobierzemy rozwiązanie odpowiadające Pańskim potrzebom. Zachęcamy do kontaktu!

Projektowanie automatyki przemysłowej

Firma INTPROJEKT posiada w swojej ofercie przede wszystkim projektowanie automatyki przemysłowej. Dokładniej są to między innymi systemy wizyjne i sterowania maszyn, pomiary elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic oraz wiele innych.
Firma oferuje wstępną wycenę, a następnie zgodnie z zamówieniem klienta tworzy i instaluje system, podążając za najnowszymi technologiami, przy jednoczesnym doświadczeniu i wiedzy. Następnie firma zapewnia profesjonalne szkolenie klienta w zakresie stworzonego systemu oraz ewentualne usługi serwisowe w późniejszym czasie.
INTPROJEKT przywiązuje ogromną wagę do swoich prac. Projektowanie automatyki przemysłowej wymaga bowiem dużej dokładności, wiedzy, kreatywności i wydajności. Profesjonalna kadra firmy gwarantuje te aspekty swoim klientom. Pracownicy starają się bowiem wymyślać dany system, uwzględniając dokładnie wszystkie szczegóły zamówienia, dzięki czemu klient może dostać w pełni profesjonalny produkt. Automatyka przemysłowa bardzo szybko się rozwija, za czym specjaliści pracujący w firmie stale podążają i wykorzystują całą swoją wiedzę w praktyce.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468