Katalog firm

Intprojekt

Prowadzą Państwo własne przedsiębiorstwo i obawiają się zakłóceń w działaniu urządzeń produkcyjnych? Zapraszamy na stronę firmy Intprojekt. Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Oferujemy systemy wizyjne i układy kontroli jakości. Dobierzemy rozwiązanie odpowiadające Pańskim potrzebom. Zachęcamy do kontaktu!

Programowanie sterowników

Firma INTPROJEKT funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat i specjalizuje się w bardzo wymagającej dziedzinie, jaką jest automatyka przemysłowa. Jest to dziedzina, która rozwija się w wyjątkowo szybkim tempie, dlatego też wymaga nieustannego odświeżania posiadanej wiedzy.
Na szczęście firma INTPROJEKT zatrudnia grupę inżynierów, którzy nie tylko mogą pochwalić się swoim dotychczasowym wykształceniem, ale także są gotowi na nieustanne poszerzanie swojej wiedzy. Ta kombinacja sprawia, że każdy klient firmy może mieć pewność, że jego zlecenie będzie rozważane w sposób indywidualny i dzięki temu wszelkie wdrożone rozwiązania będą dostosowane do oczekiwać danego klienta.
Oferta firmy INTPROJEKT jest bardzo szeroka i zawiera między innymi programowanie sterowników PLC, które umożliwiają tworzenie bardziej złożonych algorytmów, wraz z ich jednoczesnym analizowaniem. Firma jest gotowa, aby wykonać oprogramowanie sterowników, które będzie w pełni dostosowane do preferencji każdego indywidualnego klienta.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468