Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Pewnie, że sam detoks czy odwyk nie pomoże osobom uzależnionym od alkoholu i narkotyków, także hazardu, z tego też powodu Centrum Psychoterapii Harmonia stara się takim ludziom najzwyczajniej w świecie pomóc. Dodatkowo zachęca rodziców do tego by zjawili się tutaj ze swoimi dziećmi, zwłaszcza gdy dostrzegają iż ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

Leczenie alkoholizmu

Problem alkoholizmu dotyczy w dalszym ciągu bardzo wielu osób, nawet takich które zmagają się z nim już od kilkunastu lat ewentualnie dopiero rozpoczynają walkę z tym jakże poważnym nałogiem. Dlatego w pierwszej kolejności leczenie alkoholizmu we Wrocławiu wraz z Centrum Psychoterapii Harmonia chce zagwarantować im nie tylko wsparcie, lecz wdrożenie odpowiedniej metody leczenia o której dowiesz się więcej przeglądając stronę http://harmonia-terapia.pl/leczenie-uzaleznien.
Pewnie, że niemal zawsze leczenie alkoholizmu we Wrocławiu kojarzy się z potrzebą przejścia odwyku lub detoksu, jednocześnie co za tym idzie oczyszczenia organizmu. Jednak na tym leczenie alkoholizmu nigdy nie powinno się kończyć, nie zapominajmy o dużej roli którą pełnią tutaj psychoterapeuci a tym samym terapia na jaką powinniśmy co zrozumiałe uczęszczać.
Niech więc powyższe miejsce będzie celem dla wszystkich osób, jakie de facto chcą nie tylko poradzić sobie z problemem uzależnienia ale również na swój sposób go zwalczyć poprzez podjęcie odpowiednich kroków w kierunku skutecznego leczenia naszego nałogu.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym depresja lub nerwica, lęki a nawet autyzm stały się poważnym dla nas schorzenie, to czas najwyższy skorzystać z pomocy fachowców, jakich spotkamy w Instytucie Ter...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako wykwalifikowany lekarz psycholog zapewniam Wam wsparcie, jeżeli czujecie, że macie nerwicę, czegoś okropnie się boicie. Zajmuje się również leczeniem depresji, która nie...