Katalog firm

Kategorie


For You

For You ma dla Was świetnej jakości czapki na każdą porę roku. Piękne wzornictwo, dobre materiały - tylko u nas znajdziecie tak fajne czapki, które wszystkie dzieci będą chętnie nosić. Zapraszamy wszystkich rodziców małych dzieci, którzy chcą, aby ich dzieci miały najróżniejsze czapki na swoich głowach.

Czapki dla dzieci

Gdy rodzi się nowy członek rodziny wszystkie doświadczone mamy powiedzą Ci, aby przede wszystkim zadbać odpowiednio o nakrycie głowy dziecka już od pierwszych chwil nie zważając na warunki pogodowe. Wiosna, lato, jesień i zima każda z tych pór roku bywa momentami zimna i deszczowa w naszym klimacie, dlatego odpowiednia czapka dla maluszka to podstawa.
Szczególnie bawełniane czapki dla dzieci są wyjątkowo przydatne w pierwszych chwilach dziecka. Przydają się o każdej porze roku. Warto pamiętać, aby wybierać czapki ze 100 % bawełny bez dodatku sztucznych materiałów, które mogą niestety uczulić noworodka. Szczególnie latem jest to ważne, aby materiał przepuszczał powietrze. Bawełna nie przegrzeje dziecka co niestety może się zdarzyć nawet doświadczonym już rodzicom.
Obszerna gama kolorów i wzorów czapek zarówno dla chłopca jak i dziewczynki szczególnie dadzą jeszcze więcej słodkości takim małym pociechom. Odwiedź już teraz nasz sklep i zapoznaj się z ofertą czapek dla dzieci z wyjątkowym designem.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56