Katalog firm

Design Carpet

Sklep internetowy Design Carpet oferuje szeroki asortyment dywanów. Nowoczesne i tradycyjne wzory, bogata gama kolorystyczna, dywany i chodniki tkane maszynowo i ręcznie do: salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i przedpokoju. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu i szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Dywany nowoczesne

Nasz sklep powstał z miłości do piękna i dobrego stylu. Wierzymy, że tak jak my wiele osób doceni niezwykłość dywanów, ich delikatność, miękkość i artystyczne piękno. Swoim klientom oferujemy dywany nowoczesne wytworzone z wełny, jedwabiu, bambusa czy syntetyczne, które znajdziecie na stronie naszego sklepu https://www.designcarpet.pl/pl/Products/11/Cat/nowoczesne.
Dywany nowoczesne dedykowane są osobom odważnym pragnącym w swych domach stworzyć wyjątkowy styl, który będzie w pełni oddawał ich charakter. Dywany do doskonały element nie tylko użytkowy, ale także dekoracyjny. Najważniejsze jest wybranie właściwego koloru i stylu pasującego do mieszkania lub pomieszczenia. Oczywiście nie można zapominać o rozmiarach. Jak zawsze uważnie słuchamy naszych klientów i naszej ofercie jest coraz większy wybór różnych rozmiarów dywanów.
Jest to niezwykle ważne, bo piękny desing musi współgrać z rozmiarem pomieszczenia. Ma to szczególnie duże znaczenie w mieszkaniach w blokach, gdzie przestrzeń jest często ograniczona lub w niestandardowych wymiarach. To wtedy duży wybór rozmiarów ma niemalże kluczowe znaczenie.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://www.designcarpet.pl/

E-mail: office@designcarpet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

JC Design

JC Design jest wyjątkowa firma zajmująca się projektami wnętrz Twojego mieszkania lub domu. Na stronie www można zobaczyć projekty jakie zrealizowała Firma, niezwykłe połączenie nowoczesności z wyobra...

Studio Firanowe

Studio Firanowe to miejsce, gdzie otrzymacie najlepsze dekoracje okienne. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą poszczególnych artykułów, ale również zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem. Jeste...