Katalog firm

Design Carpet

Sklep internetowy Design Carpet oferuje szeroki asortyment dywanów. Nowoczesne i tradycyjne wzory, bogata gama kolorystyczna, dywany i chodniki tkane maszynowo i ręcznie do: salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i przedpokoju. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu i szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Dywany do pokoju dziecka

Każdy dziecięcy pokój jest miejscem, w którym pociechy chętnie spędzają czas na zabawie. Dzieci potrzebują swojego miejsca, które będzie spełniało ich najśmielsze oczekiwania. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór dywanów w pełnej gamie wzorów i kształtów. Co więcej, oferowane przez nas dywany dla dzieci są kolorowe i przyjemne w dotyku.
W trosce o zadowolenie najmłodszych klientów oferujemy dywany wysokiej jakości, na których dzieci z przyjemnością będą się bawić. Funkcjonalność ich zapewniają materiały przyjemne w dotyku oraz bezpieczne dla ich zdrowia. Dobra izolacja akustyczna i cieplna sprawia, że nasze produkty stają się nie tylko kolorową, niebanalną ozdobą pokoju, ale również przyjemnym, ciepłym miejscem do zabawy.
Dobrze nasycone kolory to coś, co dzieciaki uwielbiają i czym chcą się otaczać. Bogata oferta naszego sklepu pełna dywanów ze zwierzętami czy motywami graficznymi zadowoli każde dziecko. Tylko u nas na stronie https://www.designcarpet.pl/pl/Products/163/Cat/dzieciece znajdziecie Państwo różnorodne kształty, wielkości i tekstury, by pokój Waszego dziecka stał się nietuzinkowy.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://www.designcarpet.pl/

E-mail: office@designcarpet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

JC Design

JC Design jest wyjątkowa firma zajmująca się projektami wnętrz Twojego mieszkania lub domu. Na stronie www można zobaczyć projekty jakie zrealizowała Firma, niezwykłe połączenie nowoczesności z wyobra...

Studio Firanowe

Studio Firanowe to miejsce, gdzie otrzymacie najlepsze dekoracje okienne. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą poszczególnych artykułów, ale również zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem. Jeste...