Katalog firm

Kategorie


Megi Cosmetic Laser

Depilacja laserowa to cudowny zabieg kosmetyczny, dzięki któremu możecie pozbyć się owłosienia na stałe. Cieszy się on coraz większą popularnością i jeżeli chcecie go wykonać, to zapraszamy do Cosmetic Laser. Oferujemy Wam naprawdę atrakcyjne ceny za poszczególne partie ciała. Mamy nadzieje, że nam zaufacie.

Depilacja laserowa

W okresie letnim owłosienie na naszym ciele, to sprawa, która bardzo nas denerwuje, a czasem wręcz krępuje. Może warto pomyśleć o tym, aby pozbyć się go na stałe? Jeżeli macie takie plany, tylko nie wiecie, gdzie najlepiej wykonać takie zabiegi, to zapraszamy Was do nas.
Cosmetic Laser to miejsce, gdzie możecie liczyć na profesjonalną obsługę. Wszyscy nasi pracownicy ukończyli odpowiednie szkolenia i kursy, dzięki czemu sprawnie mogą przeprowadzić takie kosmetyczne zabiegi. Dzięki temu depilacja laserowa Łódź da Wam pożądane skutki. Już po kilku zabiegach niechciane owłosienie zniknie z wybranych partii ciała i będziecie cieszyli się gładką skórą. Warto zafundować sobie taką przyjemność.
Po co męczyć się z maszynkami do golenia, skoro raz na zawsze można z tym skończyć. Zapewniamy Was, że takie zabiegi nie są wcale bolesne. Skorzystajcie również z innych naszych zabiegów, takich jak: depilacja woskiem, jonoforeza, peelingi chemiczne, henna, mikrodermabrazja diamentowa oraz wiele innych.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu...