Katalog firm

Kategorie


Conect

Spedycja na busa obejmuje transport lekki. Proponujemy Wam obsługę krajowych i międzynarodowych w zakresie: przeprowadzek, transportu lodówki, wind, lawet, plandeki, ADR. Conect to firma usługowa, która dba o każdego swojego klienta, oferując konkurencyjne stawki oraz wysoką jakość obsługi. Zapraszamy!

Transport busem

Conect transport i spedycja na busa, to usługi bazujące na wieloletnim doświadczeniu, a także szerokiej wiedzy. Posiadamy stabilną pozycję na rynku, dzięki czemu nie grozi nam utrata płynności finansowej. Wszystkie należności wypłacamy szybki i zgodnie z ustalonym terminem. Zdobiliśmy rzeszę stałych i zadowolonych klientów.
Stale podnosimy standard naszych usług, tak aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania i wymagania. Proponujemy dogodne warunki umowy oraz formy rozliczeń. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i opłacalne rozwiązania. W każdej sytuacji przestrzegamy rygorystycznych norm i przepisów. Organizujemy krajowy i międzynarodowy transport lekki m.in. plandeka, winda, laweta, lodówka, przeprowadzki.
Planujemy różne warianty wyjazdów, tak aby maksymalnie usatysfakcjonować klienta. Gwarantujemy korzystne stawki, które są jednymi z najlepszych na rynku. Z przyjemnością pomagamy w załatwieniu dokumentacji, a także formalności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, jaką świadczymy w ramach spedycji busem bezpośrednio na stronie http://conectspedycja.pl/.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Alver Tour to firma transportowa, która bardzo chętnie zabierze Was w podróż do Holandii. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na niskie ceny za przejazd oraz bardzo wygodne warunki w naszych busach. Zape...