Katalog firm

AMS Car Design

Tylko u nas zajmiemy się Waszymi szybami w aucie. Przyciemniane szyby to nie tylko moda, ale również wspaniały komfort jazdy. Przekonajcie się, że AMS Car Design to najwyższa jakość usług w niskich cenach, dzięki czemu wszystkie szyby w Waszym aucie będą idealnie ciemne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Przyciemnianie szyb

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne przyciemnianie szyb, ale nie macie zielonego pojęcia, jak za to zadanie się odpowiednio zabrać, to warto jak najszybciej sprawdzić co ma do zaoferowania firma AMS Car Design. Korzystamy wyłącznie z renomowanych foli takich producentów jak np.: 3m, Llumar, Bruxssafoll, Global i Armorlite.
Do wyboru mamy ponad 100 różnorodnych kolorów folii, dzięki czemu bez żadnego większego problemu odnajdą Państwo produkt, który zaspokoi Wasze indywidualne oczekiwania. Profesjonalne przyciemnianie szyb Łódź to doskonała propozycja nie tylko dla nowych samochodów, ale również dla starszych aut. Nasza firma zajmuje się przyciemnianiem szyb w samochodach osobowych i dostawczych.
Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas rzetelność, dokładność, pełen profesjonalizm i terminowość, która w tej branży odgrywa bardzo ważną rolę. Na naszej stronie internetowej http://www.przyciemniamy.com.pl/ mogą Państwo znaleźć aktualny cennik i dokładnie zapoznać się z pełną ofertę usług, które oferujemy.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423