Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour to firma transportowa, która bardzo chętnie zabierze Was w podróż do Holandii. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na niskie ceny za przejazd oraz bardzo wygodne warunki w naszych busach. Zapewniamy Was, że szybko i sprawnie dojeżdżamy do wyznaczonego miejsca. Warto wyruszyć z nami w podróż.

Przewóz osób do Holandii

Firma Alver Tour, która już od dłuższego czasu znajduje się na rynku oferuje Wam przewozy do Holandii. Jeżeli chcecie dojechać do tego kraju lub do Niemiec i Belgii, to zapraszamy na pokłady naszych busów. Systematycznie wyjeżdżamy w tamte strony dwa razy w tygodniu, dzięki czemu bardzo szybko będziecie mogli wyjechać.
Warto dokonać wcześniejszej rezerwacji dla siebie oraz dla swoich towarzyszy podróży, jeżeli jadą z Wami, aby dla każdego starczyło miejsca. Wyjeżdżamy z najróżniejszych zakątków Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą telefonicznie lub poprzez stronę, dzięki czemu dowiecie się wszystkich szczegółów wyjazdu oraz dokładnej ceny za bilet na busa. Jednak nie musicie się obawiać, że zapłacicie bardzo dużo za taki bilet.
Zapewniamy Wam bardzo konkurencyjne stawki w stosunku do innych środków komunikacji. Warto dodać, że na naszą firmą możecie również liczyć, jeżeli chodzi o podróż powrotną. Z nami zawsze szybko oraz bezpiecznie dojedziecie na miejsce. Zachęcamy do wspólnej podróży.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Spedycja na busa obejmuje transport lekki. Proponujemy Wam obsługę krajowych i międzynarodowych w zakresie: przeprowadzek, transportu lodówki, wind, lawet, plandeki, ADR. Conect to firma usługowa, któ...