Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour to firma transportowa, która bardzo chętnie zabierze Was w podróż do Holandii. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na niskie ceny za przejazd oraz bardzo wygodne warunki w naszych busach. Zapewniamy Was, że szybko i sprawnie dojeżdżamy do wyznaczonego miejsca. Warto wyruszyć z nami w podróż.

Busy z Holandii do Kielc

Coraz więcej połączeń międzynarodowych można znaleźć we wszystkich większych miastach polskich. Ostatnimi czasy do tych miast dołączyły także połączenia do Holandii prosto z Kielc. Połączenia te są obsługiwane przez firmę Alver Tour.
Specjalnością firmy Alver Tour są busy do Holandii z różnych miast polskich. Przewozy tymi autobusami są wyjątkowo atrakcyjne ze względu na ich stosunkowo przystępną ceny, szybkość przejazdu oraz niewątpliwy komfort zapewniany przez dobrze wyposażony bus podczas podróży. Dobra dostępność do połączeń jest kolejnych plusem. Alver Tour obsługuje większość podróży autobusowych do Holandii z Polski, dlatego też może pochwalić się dużym doświadczeniem na temat wszystkich co może wydarzyć się na tych konkretnych drogach.
Zatem jeżeli kogokolwiek interesują busy Holandia Kielce trasa ta jest doskonale obstawiona dzięki autobusom z Alver Tour. Z tą firmą w podroży każda wycieczka wydaje się łatwym i bardzo przyjemnym doświadczeniem. Każdy powinien skorzystać z tej okazji!

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Spedycja na busa obejmuje transport lekki. Proponujemy Wam obsługę krajowych i międzynarodowych w zakresie: przeprowadzek, transportu lodówki, wind, lawet, plandeki, ADR. Conect to firma usługowa, któ...